Blaty granitowe naturalne 1

blat z granitu naturalnego

 

 

Granit to jeden z najbardziej znanych materiałów wykorzystywanych w budownictwie oraz jako materiał w architekturze wykończania wnętrz. Swoją popularność zawdzięcza dużej wytrzymałości a także ma niską ścieralność. Z naturalnego granitu wykonuje się: granitowe parapety, granitowe blaty kuchenne, schody z granitu a także granitowe posadzki i kominki.

Ważną zaletą jest bogactwo kolorystyki i wzorów stworzonych przez naturę. Dodatkowo proces obróbki materiału powoduje ,że staje się on unikalny pod względem otrzymywanych barw i wzorów.

Granit spełnia też nasze oczekiwania pod względem otrzymywanych kształtów. W obecnym czasie możemy otrzymywać różnego rodzaju łuki, co sprzyja wyobraźni projektantów pod względem różnorodności i oryginalności projektowanych wnętrz.

Granit posiada też niezwykłą zaletę, po wielu latach nie traci walorów estetycznych.
Dodatkowo granit nie zawiera składników wpływających niekorzystnie na zdrowie człowieka dzięki czemu może być wykorzystywany w łazienkach i kuchniach. Co jest ogromną zaleta ponieważ blaty kuchenne najczęściej mają kontakt z żywnością.

Jest materiałem niepalnym, nie wydzielającym substancji szkodliwych.


 

 

blatygranit.lpl

Ten serwis należy do firmy:

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych na wymiar.
Działamy na terenie całej Polski.

ZOBACZ REALIZACJE:więcej w  >>FOTOGALERIACH

SZYBKI KONTAKT:

Kuchnie Babica telefon biurobiuro@kuchniebabica.pl

 

KONSULTACJA I PROJEKTY:

Konsultacja i projekty telefon

Projekty i sprzęt AGD